fbpx

Wieczór Panieński

Wieczór panieński to stanowczo jeden z ciekawszych wieczorów w życiu każdej kobiety przygotowującej się do Ślubu. Dziewczyny mają niewyobrażalne pokłady wyobraźni i potrafią zaplanować wspaniałe atrakcje. Cieszę się gdy mam możliwość uczestniczyć w tak fajnych przedsięwzięciach tym bardziej gdy są całkowitą tajemnicą przed Panną Młodą. Dziewczyny jako jedną z atrakcji dla PM wybrały sesję zdjęciową, którą miałam przyjemność realizować. Sesja zrobiona była w Warszawie.

Co ciekawa na sesji było, aż (myślę, że to dobre określenie) 10 dziewczyny. Wielkie WOW, ponieważ wiem, że nie łatwo jest zebrać tyle dziewczyn na imprezie. Widać więc, że dziewczyny są ze sobą mocno związane. Pogoda była dość markotna tego dnia, jednak udało nam się zdążyć przed deszczem. Dziewczyny trochę wymarzły, ale patrząc na efekty myślę, że było warto.

Zobaczcie sami:

.

wieczór panieński w warszawie. Fotografia Ślubna - Ślubne Szepty wieczór panieński w warszawie. Fotografia Ślubna - Ślubne Szepty wieczór panieński w warszawie. Fotografia Ślubna - Ślubne Szepty wieczór panieński w warszawie. Fotografia Ślubna - Ślubne Szepty wieczór panieński w warszawie. Fotografia Ślubna - Ślubne Szepty wieczór panieński w warszawie. Fotografia Ślubna - Ślubne Szepty wieczór panieński w warszawie. Fotografia Ślubna - Ślubne Szepty wieczór panieński w warszawie. Fotografia Ślubna - Ślubne Szepty wieczór panieński w warszawie. Fotografia Ślubna - Ślubne Szepty wieczór panieński w warszawie. Fotografia Ślubna - Ślubne Szepty wieczór panieński w warszawie. Fotografia Ślubna - Ślubne Szepty wieczór panieński w warszawie. Fotografia Ślubna - Ślubne Szepty wieczór panieński w warszawie. Fotografia Ślubna - Ślubne Szepty wieczór panieński w warszawie. Fotografia Ślubna - Ślubne Szepty wieczór panieński w warszawie. Fotografia Ślubna - Ślubne Szepty wieczór panieński w warszawie. Fotografia Ślubna - Ślubne Szepty wieczór panieński w warszawie. Fotografia Ślubna - Ślubne Szepty

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x