fbpx

O mnie

O mnie! O nas!

Cześć, nazywamy się Paula i Remik – tworzymy markę Ślubne Szepty

mieszkamy na co dzień w Warszawie jednak możecie nas spotkać na ślubach w całej Polsce

 

Szczególnie bliskie naszemu sercu są góry i jest plan, że kiedyś przeprowadzimy się tam na stałe. Tymczasem chętnie spotkamy się na kawie w Warszawie lub online.

 

Bratnia dusza to ktoś, kto rozumie Cię lepiej niż ktokolwiek inny, kocha Cię bardziej niż ktokolwiek inny i będzie przy Tobie zawsze, bez względu na wszystko. „P.S. Kocham 

 

Cytat o bratniej duszy nie pojawia się na naszej stronie bez przyczyny. Wierzymy głęboko w to, że odnalezienie w życiu bratniej duszy to odnalezienie wsparcia, bezgranicznej miłości, cierpliwości i szacunku jaki dostaje się od drugiej osoby. Jesteśmy partnerami w pracy ale również w życiu prywatnym. Jesteśmy dla siebie najlepszymi przyjaciółmi, uwielbiamy spędzać ze sobą czas i nigdy się nie kłócimy (no prawie nigdy). Obecnie szykujemy się do własnego ślubu więc jeszcze bardziej rozumiemy rozterki, trudne wybory i stres jaki towarzyszy parom młodym. Dlatego też na każdym etapie Waszego planowania jesteśmy do dyspozycji i chętnie podpowiadamy, pomagamy i doradzamy. Jednym słowem możecie na nas liczyć!

ślubne szepty

Kim jesteśmy?

Paula

Główny fotograf

Moja historia z fotografią zaczęła się ok 2010r.., gdy zajmowałam się modelingiem, pozowałam do  sesji zdjęciowych ale zawsze bardziej ciekawiło mnie to jak te zdjęcia powstają. Chłonęłam na sesjach magię jaka się działa, rozbudzałam własną kreatywność, tworzyłam scenerie, realizowałam najróżniejsze pomysły na zdjęcia, aż w końcu postanowiłam zebrać się na odwagę i profesjonalnie nauczyć się fotografii. Zrezygnowałam z pozowania do zdjęć i przełożyłam to na naukę ich robienia. Od kilka lat zajmuje się już fotografią zawodowo, cały czas się rozwijając i szkoląc by móc tworzyć dla Was jak najlepsze wspomnienia. Dzięki doświadczeniu w modelingu wiem z jakim stresem mierzycie się na sesjach dlatego wprowadzam na zdjęciach bardzo luźną atmosferę byście czuli się komfortowo.

To właśnie ja jestem głównym fotografem marki Ślubne Szepty i to ja zawsze jestem z Wami na uroczystościach zaślubin (przygotowania, ceremonia, przyjęcie, sesje zdjęciowe).

Zazwyczaj kontaktując się z nami otrzymujecie odpowiedź ode mnie. Staram się dość szybko odpisywać na maile oraz wiadomość w SM. Jeśli nie macie przyjaciółki, która chętnie posłucha o Waszych planach ślubnych, czy pomoże dobrać sukienkę no to już ją macie. Kocham śluby i bardzo często i z wielką przyjemnością doradzam w każdej sytuacji.

 

Remik

Drugi fotograf

Nie powiem Wam, że urodziłem się z aparatem w ręku i fotografuję od dziecka. Moja historia z fotografią zaczęła się gdy poznałem Paulę. Na początku nie chętnie pozowałem do zdjęć, nie czułem się komfortowo. Jednak los ma dla nas inne plany – zacząłem jeździć z Paulą na sesję jako asystent aby coś ponieść, podać, potrzymać (Paula zawsze ma dużo bagażu ze sobą). Widząc jak wielką przyjemność sprawia Pauli robienie zdjęć i jak wielką satysfakcję ma gdy pary młode są zadowolone, postanowiłem zgłębić temat. Paula nauczyła mnie wszystkiego, pokazała mi jak patrzeć, jak odczytywać emocję, a co najważniejsze wskazała kierunek jak wyrażać siebie poprzez zdjęcia. Zacząłem się dodatkowo szkolić i ćwiczyć. Po 2 latach pracy jako fotograf jestem pewien, że to moja droga i chcę nią dalej podążać.

 

PS. Kochamy zwierzęta więc jeśli jakieś macie to koniecznie kusicie zabrać je ze sobą na sesję.

 

 

W swoich zdjęciach stawiamy na czyste, naturalne emocje. To one są w życiu najważniejsze, dlatego też staramy się nie kreować rzeczywistości. Oczywiście na sesji pomagamy przy pozowaniu, doborze takiego ustawienia żebyście wyszli jak najpiękniej i mieli cudowną pamiątkę. Dlatego też szukamy i proponujemy Wam na sesję wyjątkowe miejsca, które swoim urokiem potrafią wzbudzić wiele cudownych emocji.

Zdjęcia to coś, co zostaje z wami na zawsze, kwiaty uschną, czekoladki zostaną zjedzone, a zdjęcia zawsze przypomną Wam niesamowite chwile, które razem spędziliście. Będą też cudowną pamiątką dla Waszych najbliższych.