Paula
&
Remik

Ślubne Szepty

KIM JESTEŚMY!

Ulubione rzeczy!

Oto kilka rzeczy, które nas napędza! Chcemy dać się poznać i mamy nadzieję, poznać Ciebie!

NASZE SZCZĘŚLIWE MIEJSCE

IDEALNA NOC

GRZESZNA PRZYJEMNOŚĆ

ULUBIONY SERIAL LUB FILM / A MOŻE WYDARZENIE SPORTOWE?

ULUBIONE ZWIERZĘ

Wszędzie tam gdzie jest dostęp do gór

Kieliszek wina, muzyka i my

Lody czekoladowo miętowe o północy

Paula – kocham wszystko z DC i Marvel, a Remik uwielbia Gomorrę na równi z piłką nożną

kochamy psy (mamy swojego psa i królika)

„Bratnia dusza to ktoś, kto rozumie Cię lepiej niż ktokolwiek inny,
kocha Cię bardziej niż ktokolwiek inny
i będzie przy Tobie zawsze, bez względu na wszystko”

Cytat o bratniej duszy nie pojawia się na naszej stronie bez przyczyny.

Wierzymy głęboko w to, że odnalezienie w życiu bratniej duszy to odnalezienie wsparcia, bezgranicznej miłości, cierpliwości i szacunku jaki dostaje się od drugiej osoby.

Jesteśmy partnerami w pracy tworząc duet ślubne szepty ale również w życiu prywatnym. Jesteśmy dla siebie najlepszymi przyjaciółmi, uwielbiamy spędzać ze sobą czas i nigdy się nie kłócimy (no prawie nigdy). Obecnie szykujemy się do własnego ślubu więc jeszcze bardziej rozumiemy rozterki, trudne wybory i stres jaki towarzyszy parom młodym. Dlatego też na każdym etapie Waszego planowania jesteśmy do dyspozycji i chętnie podpowiadamy, pomagamy i doradzamy. Jednym słowem możecie na nas liczyć!

Stworzyliśmy też ebook’a, który ma ułatwić parom młodym zorganizowanie własnego ślubu! Ebook możecie znaleźć w zakładce sklep na naszej stronie.

O nas 1

Paula

Główny fotograf Ślubne Szepty

„Przechwytuje wszystkie emocje”
Tak, to ja – Paula! Nie jestem kolejnym fotografem na długiej liście poleceń – jestem Twoim fotografem, sprzymierzeńcem, Twoimi uszami i oczami w dniu ślubu. Będę lekko wariować na Twoim ślubie, będę krzyczeć „ Tak! Pięknie! OMG jesteś boska” – bo cholera wyglądasz niesamowicie. Będę w pobliżu Twoich gości, nawet całkiem blisko, będę reżyserowała rodzinne portrety. Jedyne czego potrzebuję w dniu Twojego ślubu to – ZAUFANIA.

„Paula skąd masz tyle energii” – zapytała mnie jedna z moich par, widząc, że podczas wesela jestem ciągle na parkiecie i fotografuje. W swoją pracę wkładam całe swoje serce i duszę. Nic nie czyni mnie bardziej szczęśliwą niż bycie częścią Twojego dnia.
Fotograf ślubny to moje drugie imię.

Dość często pracuję w duecie z Remikiem, który jest moim partnerem w życiu i biznesie. Remik jest drugim fotografem, ma inne spojrzenie, widzi inne emocje i uzupełnia dzięki temu cały reportaż. Jest totalnym Włóczykijem więc zawsze zajmuje się logistyką naszych wyjazdów na śluby i sesje.

Remik

Drugi fotograf Ślubne Szepty

„Zatrzymuje w kadrze wspomnienia”
Moja historia z fotografią zaczęła się gdy poznałem Paulę. Na początku nie chętnie pozowałem do zdjęć, nie czułem się komfortowo, to nie był mój świat.
Jednak los ma dla nas inne plany – zacząłem jeździć z Paulą na sesję jako asystent i tak wciągnąłem się w temat fotografowania. Paula nauczyła mnie wszystkiego, pokazała mi jak patrzeć, jak odczytywać emocje, a co najważniejsze wskazała kierunek jak wyrażać siebie poprzez zdjęcia. Zacząłem się dodatkowo szkolić i ćwiczyć. Po 2 latach pracy jako fotograf jestem pewien tego co robię jak również tego, że to moja droga i chcę nią dalej podążać.

Niech Was nie zwiedzie ten elegancki look na zdjęciu – z naszym wyluzowanym podejściem na sesjach i dużą dawką humoru – nie będziecie się nudzić.

O nas 2

To co możesz zobaczyć w moich portretach to to,
że nie bałam się zakochać w tych osobach.

W swoich zdjęciach stawiamy na czyste, naturalne emocje. To one są w życiu najważniejsze, dlatego też staramy się nie kreować rzeczywistości. Oczywiście na sesji pomagamy przy pozowaniu, doborze takiego ustawienia żebyście wyszli jak najpiękniej i mieli cudowną pamiątkę. Dlatego też szukamy i proponujemy Wam na sesję wyjątkowe miejsca, które swoim urokiem potrafią wzbudzić wiele cudownych emocji.

Zdjęcia to coś, co zostaje z wami na zawsze, kwiaty uschną, czekoladki zostaną zjedzone, a zdjęcia zawsze przypomną Wam niesamowite chwile, które razem spędziliście. Będą też cudowną pamiątką dla Waszych najbliższych.

Instagram @slubneszepty

COŚ O NAS CZYLI ŚLUBNE SZEPTY PRYWATNIE