fbpx

Fotograf ślubny  Warszawa i Restauracja Vilanova

Restauracja Vilanova znajduje się w Warszawie w dzielnicy Wilanów, jest to kameralne miejsce, w którym można zorganizować przyjęcie weselne. Poza stołami, znajdzie się również miejsce na kawałek parkietu do tańca. Miejsce wpasuje się w styl boho, rustykalny. Zazwyczaj dekoracją zajmują się pracownicy restauracji – im możecie to zlecić.

Fotograf ślubny Warszawa czyli miejscowy co oznacza, że pracuje głównie tu. Muszę Wam jednak powiedzieć, że wcale tak nie jest. Jasne działam dużo w Warszawie ale równie często jeżdżę w inne części Polski co jest bardzo inspirujące. Uwielbiam poznawać ludzi, kulturę i miejsca.

 

Ślub Kościelny w Warszawie

Ostatnio mało robię ślubów kościelnych. Muszę Wam się przyznać, że większość to śluby plenerowe. Ślub kościelny potrafi być niezwykle piękny, szczególnie gdy prowadzi go osoba o wysokiej wrażliwości. Są taki śluby gdzie podczas kazania nawet ja (mimo, że słyszałam już ich naprawdę wiele) uśmiechnę się, czy zaszklą mi się oczy. W tym momencie tak wiele zależy od kapłana, który jest tego dnia z Wami i od tego co powie. Cieszę się gdy wiedzę emocje na Waszych twarzach podczas ceremonii, to tak ważne byście mogli później zobaczyć jakie emocje ten dzień Wam dawał.

Przyjęcie weselne w kameralnym gronie

Jak świętować dzień ślubu to tylko z najlepszymi! Nie oznacza to, że trzeba mieć 200 gości. Jasne, jeśli tylu potrzebujecie, chcecie mieć to oczywiście, że można. Jednak jeśli potrzebujecie świętować w kameralnym gronie, tylko najbliższych osób to śmiało róbcie takie przyjęcia. Tak wiele par udowadnia, że da się to zrobić, i że wychodzi z tego równie piękny dzień. Bo nie ma znaczenia ilu ludzi jest obok, znaczenia ma czego Ci ludzie Wam życzą.

 

slow wedding, ślubne szepty, między deskami, fotograf ślubny warszawa fotograf ślubny warszawa, restauracja vilanova warszawa fotograf ślubny Warszaw, ślubne szepty, restauracja vilanova fotograf ślubny Warszaw, ślubne szepty, restauracja vilanova fotograf ślubny Warszaw, ślubne szepty, restauracja vilanova fotograf ślubny Warszaw, ślubne szepty, restauracja vilanova fotograf ślubny Warszaw, ślubne szepty, restauracja vilanova fotograf ślubny Warszaw, ślubne szepty, restauracja vilanova fotograf ślubny Warszaw, ślubne szepty, restauracja vilanova fotograf ślubny Warszaw, ślubne szepty, restauracja vilanova fotograf ślubny Warszaw, ślubne szepty, restauracja vilanova fotograf ślubny Warszaw, ślubne szepty, restauracja vilanova fotograf ślubny Warszaw, ślubne szepty, restauracja vilanova fotograf ślubny Warszaw, ślubne szepty, restauracja vilanova fotograf ślubny Warszaw, ślubne szepty, restauracja vilanova

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x