fbpx

Sesja lifestyle uwielbiam za to, że w swojej przestrzeni jesteście bardziej swobodni. Czujecie się bezpieczni, zrelaksowani ponieważ znacie miejsce i wiecie czego się spodziewać. Sesja lifestyle jest wyjątkowo bezstresowa, bardzo wesoła, ale przy tym wszystkim bardzo emocjonalna. 

Często pytacie mnie czy zwierzęta mogą uczestniczyć w takiej sesji – moja odpowiedź jest zawsze taka suma – muszą 🙂 Emocje, które łączą Was z Waszymi pupilami są bardzo ważne. Zdaje sobie sprawę z tego jakie znaczenie dla Was mają te milusińskie stworzenia. Muszę też przyznać, że zawsze są wdzięcznym tematem do fotografowania. W takich sesjach zawsze towarzyszy nam dużo śmiechu ponieważ zwierzęta często chodzą własnymi drogami i nie zawsze chcą pozować tak jakbyśmy tego oczekiwali. Szczególnie tyczy się to cudnych kociaków, które albo uciekają albo wręcz przeciwnie chcą grać pierwszy plan na każdych zdjęciach 🙂

Sukcesem takiej sesji jest wiedza na temat osób fotografowanych, ich hobby, sposobu życia, przyzwyczajeń. Dzięki temu sesja jest bardziej naturalna i zgodna z osobowością osób fotografowanych. Ważne jest by wszyscy czyli się dobrze podczas zdjęć bo to ma bardzo duży wpływ na powodzenie sesji.

Zapraszam Was teraz do obejrzenia sesji lifestyle małżeńskiej Ady i Grześka i ich cudnego kociaka. Cieszę. się, że mogłam poznać tak pozytywnych ludzi. 

sesja lifestyle w Warszawie sesja lifestyle w Warszawie sesja lifestyle w Warszawie sesja lifestyle w Warszawie sesja lifestyle w Warszawie sesja lifestyle w Warszawie sesja lifestyle w Warszawie sesja lifestyle w Warszawie sesja lifestyle w Warszawie sesja lifestyle w Warszawie sesja lifestyle w Warszawie sesja lifestyle w Warszawie sesja lifestyle w Warszawie sesja lifestyle w Warszawie sesja lifestyle w Warszawie sesja lifestyle w Warszawie sesja lifestyle w Warszawie

Inne sesje lifestyle tu

Zobacz mnie na: Facebook instragram

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x