Sesja narzeczeńska | Dlaczego warto ją wykonać | Sposoby na wykorzystanie

Sesja narzeczeńska – pojawiła się w Polsce jakiś czas temu. Część z Was ciągle pewnie się zastanawia jaki jest sens robienia takiej sesji skoro zaraz będzie sesja ślubna. Ten wpis powstał po to, żeby trochę Wam przybliżyć i rozjaśnić po  co robimy sesję narzeczeńską i do czego możemy ją wykorzystać.

Sesja narzeczeńska | Dlaczego warto ją wykonać | Sposoby na wykorzystanie 1

Informacje odnośnie „Po co nam sesja narzeczeńska” zebrałam dla Was w kilka punktów:

1.Poznajmy się!

Jest to świetny sposób byście wy mogli poznać swojego fotografa ślubnego. Myślę, że większość z Was zdaje sobie sprawę jak ważna jest relacja między młodymi a fotografem. Chcemy byście w dniu Ślubu czuli się jak najlepiej i jak najpewniej dlatego też nie chcemy dostarczać Wam kolejnych stresów. Sesja narzeczeńska pozwala poznać siebie wzajemnie, wypracować między sobą sygnały nie zauważalne dla innych, a co najważniejsze pozwala Wam czuć się swobodnie w towarzystwie Waszego fotografa Ślubnego.

2.Przypomnijcie sobie dlaczego razem jesteście!

Czas sesji narzeczeńskiej to czas, w którym wychodzimy do waszych ulubionych miejsc i celebrujemy Waszą miłość. To czas kiedy możecie zwolnić w tym ślubnym pędzie i przypomnieć sobie po co Wam ten Ślub. Dzień, w którym po raz kolejny możecie sobie powiedzieć za co się tak bardzo kochacie.

Sesja narzeczeńska, nie musi być nudna i pozowana (ZOBACZ), może być naturalna i romantyczna (ZOBACZ), a może również być nietypowa (ZOBACZ) Zazwyczaj jesteście na niej Wy i Wasz fotograf. To są tylko Wasze chwile, które wspólnie celebrujecie.

Sesja narzeczeńska | Dlaczego warto ją wykonać | Sposoby na wykorzystanie 2

3.Zaplanujecie dokładnie swój Ślub!

Sesja narzeczeńska jest składową Ślubu. Zazwyczaj robi się ją od 6 do 3 miesięcy przed ślubem. Czasem nawet kilka tygodni przed ślubem. Sesja narzeczeńska pozwala Wam poczuć klimat nadchodzącego Ślubu, wczuć się już w tą atmosferę, oraz jest świetnym materiałem na prezent.

4.Zróbcie wyjątkowy prezent bliskim!

Często młodzi zastanawiają się jaki prezent wręczyć rodzicom dziękując im za cały trud wychowania. Nie ma dla rodzica chyba nic piękniejszego niż zdjęcie dzieci, na którym widać ich miłość, śmiech i szczęście. Fotograf zawsze może Wam pomóc przygotować takie zdjęcia.

5.Spersonalizujcie swój Ślub!

Zaproszenia Ślubne – sprawcie by były tylko Wasze i uzupełnijcie je o zdjęcie z sesji narzeczeńskiej. Goście to na pewno docenią, a profesjonalnie przygotowane zdjęcie, na którym widać Waszą miłość świetnie się sprawdzi.

Dekoracja Sali – najpiękniejsza sala potrzebuje czegoś co będzie mówiło, że to tylko Wasz dzień. Możecie na sali powiesić Wasze zdjęcia z sesji narzeczeńskiej lub w dyskretnym ale widocznym miejscu puścić prezentację z Waszymi zdjęciami.

Księga Gości – do standardowej Księgi możecie wkleić Wasze zdjęcia przez co będzie ona większą pamiątką, a goście którzy będą wpisywać się na kartach Waszej księgi będą mogli podziwiać Waszą sesję narzeczeńską.

Sesja narzeczeńska | Dlaczego warto ją wykonać | Sposoby na wykorzystanie 3

Pamiętajcie, że to ma być Wasz dzień podczas, którego macie się świetnie bawić.

W razie pytań piszcie, chętnie z Wami porozmawiam i podsunę kilka pomysłów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *