fbpx

Sesja narzeczeńska w górach to ten rodzaj zdjęć, które bardzo lubię. Góry to mój drugi dom i ch ętnie tam wracam.

Gdy Agnieszka się do mnie odezwała od razu poczułam, że będzie to świetna sesja. Nie pomyliłam się! Na sesji bawiliśmy się świetnie, a widoki… góry zawsze są piękne. Cieszę się, że dają nam możliwość robienia zdjęć w takim krajobrazie.

Wiecie co w tej dwójce ludzi jest niesamowite? To, że Agnieszka i Piotr od pół roku mieszkają w górach – nie uwierzycie ale przeprowadzili się tam z okolic Warszawy. Byłam zaskoczona, że ludzi tak związanych ze stolicą życie może zanieść w zupełni inne strony. Jak będziecie w Kościelisku to koniecznie zajrzyjcie do ich pensjonatu. Cudowne, pełne miłości i życzliwości miejsce. Aga i Piotr na pewno Was pięknie ugoszczą  podpowiedzą co warto zobaczyć w okolicy.

Sesja narzeczeńska w górach czy plener ślubny w górach to cudowna pamiątka na lata. Uważam, że w Polsce to jeden z piękniejszych krajobrazów. Jeśli jesteście dość mocno związani z naturą i kochacie przyrodę, to polecam się wybrać na zdjęcia właśnie w takie miejsce.

Jednym z cudownych terenów w tej okolicy jest również Morskie Oko. Niestety na ten moment ta lokalizacja jest bardzo oblegana przez turystów i ciężko tam o kawałek prywatności. Dlatego zawsze staram się wyszukać miejsca, które dają piękny widok, a przy tym trochę prywatności.

Sami Zobaczcie jak wyszła nam sesja narzeczeńska w górach. Dajcie znać co o niej myślicie.

sesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górachsesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górachsesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górachsesja narzeczeńska w górachsesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górach

Zainspiruj się innymi sesjami

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x