fbpx

Co to był za czas, co to była za sesja narzeczeńska w parku !

Krótka wymiana maili, spotkanie i już wiedziałam, że nadajemy na tych samych falach. Ta sesja musiała być romantyczna, eteryczna i emocjonalna. Nie mogło być inaczej bo Ich miłość zasługuje na specjalne wyróżnienie.

Od początku.

Umówiliśmy się na 7 rano! Uwielbiam tę porę dnia ponieważ światło jest wtedy wyjątkowo fajne. Krótka pogawędka i od razu ruszyliśmy w teren, a o tej porze towarzyszyło nam niewielu widzów. Sesja narzeczeńska w parku zaczęła się delikatnie, nieśmiało od spaceru, przytulasów, aż do momentu kiedy w O i R obudził się ogień i wyszli ze swojej strefy komfortu. Poczuli się na tyle swobodnie by otworzyć się przede mną i pokazać mi łączącą ich więź. Właśnie za to bardzo im dziękuję, bo to jeden z najpiękniejszych momentów mojej pracy.

Po 2 godzinnej sesji w parku stwierdziliśmy, że mamy już wystarczający materiał. Spojrzeliśmy na zegarek na, którym widniała godzina 9 i stwierdziliśmy, że czas ruszyć na kawę. Jaka przygoda nam towarzyszyła podczas drogi i wyboru kawiarni to może opowiem Wam innym razem 🙂 Ważne, że w końcu dotarliśmy do małej kawiarni i wykonaliśmy kilka fajnych kadrów.

Zapraszam Was do wycieczki po naszej sesji. Zanurzcie się w świecie pełnym emocji i delikatnych uniesień! Koniecznie włączcie muzykę!

sesja narzeczeńska Park szczęśliwicki Warszawa Fotograf ślubny

sesja narzeczeńska Park szczęśliwicki Warszawa Fotograf ślubny sesja narzeczeńska Park szczęśliwicki Warszawa Fotograf ślubny sesja narzeczeńska Park szczęśliwicki Warszawa Fotograf ślubny sesja narzeczeńska Park szczęśliwicki Warszawa Fotograf ślubny sesja narzeczeńska Park szczęśliwicki Warszawa Fotograf ślubny sesja narzeczeńska Park szczęśliwicki Warszawa Fotograf ślubny sesja narzeczeńska Park szczęśliwicki Warszawa Fotograf ślubnysesja narzeczeńska Park szczęśliwicki Warszawa Fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubnysesja narzeczeńska Park szczęśliwicki Warszawa Fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny sesja narzeczeńska w parku Warszawa fotograf ślubny

Zobacz historie innych par tutaj

Muzyka: Metallica „Nothing else matters”

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x