fbpx

Sesja narzeczeńska zimowa odbyła się w Warszawie ale od początku… Asia i Dominik to wyjątkowi ludzie i już na pierwszym naszym spotkaniu wiedziałam, że na jednym spotkaniu nasza znajomość się nie skończy. Asia wzięła udział w konkursie, który organizowałam, i w którym wygrała nagrodę główną – czyli darmową Sesję Narzeczeńską. Sesja ta odbyła się zimą, a dokładniej mówiąc w styczniu.

Zależało nam, na utrzymaniu naturalność przy równoczesnym uchwyceniu romantyzmu.

Sesja narzeczeńska zimowa z założenia miała być dość krótka jednak trwała ponad 4h. Zaczęliśmy zdjęcia od jednego z Warszawskich parków, po czym przenieśliśmy się do kawiarni żeby się ogrzać i wypić dobrą kawę. Zakończeniem sesji były zdjęcia ze świątecznymi światełkami.

Zobaczcie sami jak to wyglądało:

                         fotografia_slubna_narzeczenska_warszawa sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska                

.

Tak jak wspomniałam wyżej nasza znajomość nie skończyła się na jednej sesji. Miałam przyjemność robić Asi sesję prezentową dla narzeczonego, dodatkowo mogłam uczestniczyć już w jednym z ważniejszych momentów życia siostry Joanna tj Magdy i jej rodziny, a dokładniej robiłam Sesję ciążową Madzi. Za jakiś czas będę miałam przyjemność uwiecznić 12 rocznicę Ślubu, drugiej siostry Joanny czyli Kamili 🙂

Najpiękniejszym prezentem jako fotografa jest dla mnie to, że czasem w życiu ludzi, których spotykam na swoje drodze, staje się kimś ważnym. Asia i Dominik powiedzieli mi jedne z najpiękniejszych słów jakie usłyszałam, tj. „Nie jesteś dla nas tylko fotografem”, po czym wręczyli mi zaproszenie na Swój Ślub!

Dziękuję Kochani Wam za to z całego serca.

Jesteście dla mnie kimś wyjątkowym i moją największą inspiracją!

Kontakt do mnie

Instagram

.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna
Joanna
11 miesięcy temu

Teraz to już cała rodzina załapała się na zdjęcia! Siostry, rodzice i jeszcze raz my….już po ślubie <3

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x