Sesje świąteczne i sylwestrowe!

Sesje Świąteczne to nowość w mojej ofercie. W tym roku znalazłam cudowne miejsce, w którym możemy stworzyć piękne, klimatyczne kadry. To miejsce na sesję indywidualną, dla pary, rodziny, sesję ciążową. Każdą jaką tylko sobie wymarzycie. Obecnie mamy dekoracje świąteczne i w listopadzie właśnie w takim klimacie pracujemy.

Z wielką przyjemnością zapraszam Was na sesje świąteczne – dajcie znać co Was interesuje, czego potrzebujecie i będziemy działać

Sesja kobieca w świątecznym klimacie – utrzymana w kolorach biel, szarość, błękit. Stonowana kolorystyka, swobodny strój i mamy zachowany piękny, delikatny klimat. Idealny do zdjęć indywidualnych jak również rodzinnych.

Ubrania do tej sesji to kolory bieli , szarości, czerni, niebieskiego, srebrnego. Będę idealnie pasować do scenerii.

Sesja w stylu lifestyle, w scenerii domowej kuchni. Idealna dla pary, do sesji ciążowej czy rodzinnej. Utrzymana w ciepłej tonacji bieli, drewna, czerwieni i zieleni. W takich też kolorach będą idealnie pasowały ubrania na sesję. To miejsce, w którym poczujecie się jak w domu, będzie piękną pamiątką Waszych wspólnych chwil.

Sceneria Sylwestrowa to idealna opcja do sesji indywidualnej, z przyjaciółką, z partnerem czy do sesji ciążowej. Świetnie sprawdzi się na niej strój elegancki – sukienki w kolorach czerń, czerwień, złoto, granat.

Możecie na sesję zabrać ze sobą zwierzaki 🙂

Poniżej oferta, daty ruchome – dojadą kolejne dni.

Dajcie znać w formularzu kontaktowym!

Instagram Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *