fbpx

Ślub w czasie pandemii…

… to nie lada wyzwanie i nie zawsze jest to spełnienie marzeń. Olga i Rafał swój dzień ślubu planowali od dawna, miała być piękna sala, mnóstwo gości, kwiatów i rodzinnej atmosfery. Do samego końca nie byli pewni jak ten dzień będzie wyglądał. Rząd bardzo wstrzymywał się z podawaniem informacji związanych z organizacją wesel.

Oczywistym jest, że nikt sobie nie wymarzył, że w dniu w którym powie Tak swojej połówce w kraju będzie epidemia. Tego nie dało się zaplanować, nie dało się przed tym ustrzec. W jednej chwili marzenia, pragnienia przestały mieć znaczenie. Ślub w czasie pandemii nie jest planem żadnej przyszłej pary młodej (tak przypuszczam) ale nie musi też być powodem żeby odwołać ten dzień.

Olga i Rafał zdecydowali się odwołać wesele, ale to nie pokrzyżowało im planów samego ślubu. Bo tak naprawdę tego dnia nie są ważne suknia, kwiaty, miejsce, 200 gości czy inne dodatki. Tego dnia najważniejsze są te dwie osoby, które postanowiły, że chcą razem dzielić życie i być ze sobą na dobre i złe już teraz. 

To dzień, w którym liczą się emocje, liczy się miłość i to co będzie dalej. 

Ślub w czasie pandemii  nie oznacza innych przygotowań bądź ich braku. W dniu ślubu przygotowania przebiegały normalnie i zaczęły się dość wcześnie. Były zdjęcia, było prosseco, był śmiech, emocje – ten dzień był znakiem wspólnego życia dwójki ludzi i nic nie mogło tego zepsuć..

Cudowna suknia w stylu Boho, piękna fryzura, która ją dopełniała i makijaż sprawiły, że Olga wyglądała olśniewająco. Oczywiście nie można zapomnieć o Panu Młodym, idealnie swoim strojem wpisał się w styl, a przy tym wyglądał bardzo przystojnie.

ślub w czasie pandemii, ślubne szepty, fotografia ślubna warszawa ślub w czasie pandemii, ślubne szepty, fotografia ślubna warszawa ślub w czasie pandemii, ślubne szepty, fotografia ślubna warszawa ślub w czasie pandemii, ślubne szepty, fotografia ślubna warszawa ślub w czasie pandemii, ślubne szepty, fotografia ślubna warszawa ślub w czasie pandemii, ślubne szepty, fotografia ślubna warszawa

Był też jeden z piękniejszych First Looków jakie widziałam. Ah co to był za moment…. Było tam wzruszenie, poruszenie, łzy i zachwyt. Wszystko w jednym momencie, tak silne, że nawet mnie chwyciło ze serce. Uwielbiam patrzeć na Waszą radość i miłość w momencie gdy widzicie się pierwszy raz w dniu ślubu. To jest bardzo wyjątkowo przeżycie dla Pary Młodej ale i dla każdej osoby, która ma to szczęście uczestniczyć w tym momencie. 

Pamiętajcie, że miejsce tego wydarzenia też jest ważne, warto wybrać przestrzeń, która podkreśli doniosłość tej chwili. My postawiliśmy na naturę i piękną roślinność, dzięki temu było jeszcze bardziej romantycznie. 

Ceremonia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pruszkowie zaczęła się punktualnie. Oczywiście ślub w czasie pandemii musi się trochę różnić od pozostałych dlatego też ze względów bezpieczeństwa musieliśmy pojawić się w maseczkach, zdezynfekować ręce, ale mimo to było pięknie i było wyjątkowo.

Poza tymi wyjątkami reszta przebiegała jak zawsze (jak to w standardzie Urzędu bywa). Były słowa urzędnika, była obietnicą Pary Młodej o wspólnym życiu w poszanowaniu siebie wzzjamnie, był zachwyt gości.

Pani Urzędnik (przemiła kobieta) pozwoliła Parze Młodej ściągnąć maseczki w momencie podpisywania dokumentów. Dzięki temu mamy kilka cudownych kadrów z emocjami nie tylko tymi w oczach ale również tymi wypisanymi na całej twarzy co możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. 

Po ceremonii były życzenia, lecz na odległość – wszystko by zadbać o najbliższych. Był śmiech, była miłość, było wszystko to czego potrzeba w tym dniu…

Była oczywiście też sesja ze świadkami, oraz krótka sesja Pary Młodej. Zawsze w pobliżu miejsca, w którym odbywa się ceremonia jest jakiś drobny kawałek przestrzeni gdzie można zrobić zdjęcia. Trzeba to wykorzystać by uwiecznić emocje, które towarzysza tego dnia, w tej chwili. One nie są już do powtórzenia na sesji innego dnia! Ale na sesję dłuższą też się wybierzemy, ponieważ jest ona cudną pamiątką. Była oczywiście też sesja ze świadkami, oraz krótka sesja Pary Młodej. Zawsze w pobliżu miejsca, w którym odbywa się ceremonia jest jakiś drobny kawałek przestrzeni gdzie można zrobić zdjęcia. Trzeba to wykorzystać by uwiecznić emocje, które towarzysza tego dnia, w tej chwili. One nie są już do powtórzenia na sesji innego dnia! Ale na sesję dłuższą też się wybierzemy, ponieważ jest ona cudną pamiątką. Była oczywiście też sesja ze świadkami, oraz krótka sesja Pary Młodej. Zawsze w pobliżu miejsca, w którym odbywa się ceremonia jest jakiś drobny kawałek przestrzeni gdzie można zrobić zdjęcia. Trzeba to wykorzystać by uwiecznić emocje, które towarzysza tego dnia, w tej chwili. One nie są już do powtórzenia na sesji innego dnia! Ale na sesję dłuższą też się wybierzemy, ponieważ jest ona cudną pamiątką. Była oczywiście też sesja ze świadkami, oraz krótka sesja Pary Młodej. Zawsze w pobliżu miejsca, w którym odbywa się ceremonia jest jakiś drobny kawałek przestrzeni gdzie można zrobić zdjęcia. Trzeba to wykorzystać by uwiecznić emocje, które towarzysza tego dnia, w tej chwili. One nie są już do powtórzenia na sesji innego dnia! Ale na sesję dłuższą też się wybierzemy, ponieważ jest ona cudną pamiątką.

Była oczywiście też sesja ze świadkami, oraz krótka sesja Pary Młodej. Zawsze w pobliżu miejsca, w którym odbywa się ceremonia jest jakiś drobny kawałek przestrzeni gdzie można zrobić zdjęcia. Trzeba to wykorzystać by uwiecznić emocje, które towarzysza tego dnia, w tej chwili. One nie są już do powtórzenia na sesji innego dnia!

Ale na sesję dłuższą też się wybierzemy, ponieważ jest ona cudną pamiątką.

Ktoś może stwierdzić, że ślub w czasie pandemii, z maseczkami to wydarzenie nie dla niego. Ja to rozumiem, każdy ma inne oczekiwania co do tego dnia.

Jednak powiem Wam, że mimo tych trudności, ten dzień był naprawdę piękny i pełen miłości. Może właśnie dlatego było tyle emocji? 

Zostawiam Was ze zdjęciami z tego dnia i zapraszam do dyskusji.

Olga, Rafał – dziękuję, że mogłam tego dnia być z Wami!

sesja narzeczeńska Olgi i Rafała tu

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Olga i Rafałem byliśmy już na sesji narzeczeńskiej, robiliśmy reportaż ze ślubu, i w końcu nadszedł czas zrealizowania sesji ślubnej. Od początku wiedziałam, że to  musi […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x