Sesja lifestyle | B&W | J & A | sesja w Warszawie

Sesja lifestyle to typ sesji, która ostatnimi czasy skradła moje serce.

Cieszę się, gdy piszecie do mnie, że właśnie czegoś takiego teraz potrzebujecie i chcecie bym pomogła Wam spełnić to marzenie. Sesję lifestyle można zrobić z każdej okazji. Może być to sesja rodzinna, dziecięca, narzeczeńska, małżeńska oraz pary. Tak na prawdę może być to sesja z każdej okazji, a nawet i bez okazji 🙂 To Wy ustalacie co chcecie świętować i w jakim klimacie sesja będzie utrzymana.

Dziś przychodzę do Was z sesja lifestyle, a dokładniej z sesją małżeńską. J & A byli u mnie na sesji narzeczeńskiej, następnie świętowaliśmy ich ślub, robiliśmy zdjęcia na plenerze ślubnym, a teraz świętujemy ich rocznicę (6 miesięcy) na sesji małżeńskiej. Czy taka sesja to konieczność? Oczywiście, że nie jednak to cudowna pamiątka i chwila tylko dla Was. W pędzie codzienności gdy podróżujemy z pracy do domu często zapominamy by się zatrzymać na chwilę. Zapominamy, że drobne gesty dnia codziennego mają wielką moc i są nam potrzebne. Wypicie ze sobą kawy rano, popatrzenie sobie w oczy oraz wtulenie się w siebie przed wyjściem do pracy – to drobne gesty ale to właśnie one budują naszą codzienność.

Sesja lifestyle to Wasz czas. Na sesji lifestyle możecie nadrobić ten chwile, które Wam uciekają. Podczas sesji zauważycie też napewno jak ważne są tak drobne gesty oraz jak bardzo zmienią Wasz dzień. Przecież poranna kawa z ukochaną osobą to najlepsze rozpoczęcie dnia 🙂 Zabieram Was teraz romantyczną w podróż z relacji dnia codziennego J&A. Z relacji w domowych warunkach, bez strojnych sukien i koszul. Usiądźcie wygodnie, weźcie do ręki kawę i wejdźcie z nami w świat sesji lifestyle.

Ps. Cała sesja jest w b&w