sesja narzeczeńska park szczesliwicki

Sesja narzeczeńska | Park Szczęśliwicki Warszawa | Olga i Rafał

Co to był za czas, co to była za sesja narzeczeńska park Szczęśliwicki!

Krótka wymiana maili, spotkanie i już wiedziałam, że nadajemy na tych samych falach. Ta sesja musiała być romantyczna, eteryczna i emocjonalna. Nie mogło być inaczej bo Ich miłość zasługuje na specjalne wyróżnienie.

Od początku.

Umówiliśmy się na 7 rano! Uwielbiam tę porę dnia ponieważ światło jest wtedy wyjątkowo fajne. Krótka pogawędka i od razu ruszyliśmy w teren, a o tej porze towarzyszyło nam niewielu widzów. Sesja narzeczeńska w parku zaczęła się delikatnie, nieśmiało od spaceru, przytulasów, aż do momentu kiedy w O i R obudził się ogień i wyszli ze swojej strefy komfortu. Poczuli się na tyle swobodnie by otworzyć się przede mną i pokazać mi łączącą ich więź. Właśnie za to bardzo im dziękuję, bo to jeden z najpiękniejszych momentów mojej pracy.

Po 2 godzinnej sesji w parku stwierdziliśmy, że mamy już wystarczający materiał. Spojrzeliśmy na zegarek na, którym widniała godzina 9 i stwierdziliśmy, że czas ruszyć na kawę. Jaka przygoda nam towarzyszyła podczas drogi i wyboru kawiarni to może opowiem Wam innym razem 🙂 Ważne, że w końcu dotarliśmy do małej kawiarni i wykonaliśmy kilka fajnych kadrów.

Zapraszam Was do wycieczki po naszej sesji. Zanurzcie się w świecie pełnym emocji i delikatnych uniesień! Sesja narzeczeńska park szczęśliwicki