Sesja ślubna | Arkadia Ogrody | Basia i Piotr

Sesja ślubna Arkadia Ogrody czy to dobry pomysł?

Arkadia Ogrody to miejsce dość oblegane jeśli chodzi o sesje zdjęciowe ale również o turystów zwiedzających okolice. Arkadia ma swój urok niezależnie od pory roku, można zrobić tam sesję w totalnie różnym klimacie. Świetnie wpasują się tu pary chcące mieć pamiątkę naturalną w otoczeniu natury ale również pary, które miały ślub w stylu „królewskim” z bajkowymi sukniami. Poza Arkadią są dostępne w Nieborowie jeszcze ogrody barkowe idealne do sesji glamour. Tu można spełnić swoje marzenia z dzieciństwa o byciu księżniczką.

Arkadia i ogrody w Nieborowie to miejsca opłatne, na stronie znajdziecie cennik wykonywania tam sesji zdjęciowych. Dla wyjątkowych efektów, warto zapłacić za wejście. Pamiętajcie, że takie opłaty wspomagają utrzymanie ogrodu, dbanie o rośliny i pracowników dzięki czemu na zdjęciach możemy mieć piękne otoczenie. Na hasło „sesja ślubna Arkadia ogrody” zawsze mówię tak! Wiem, że to będzie świetna pamiątka.

Czy planuje się sesję ślubną?

Tak! Zawsze planuję jak będziemy działać na sesji, jakie kadry będziemy tworzyć, w jakich miejscach będziemy działać. Dlatego tak ważne jest ustalenie miejsca z wyprzedzeniem, mogę się wtedy zapoznać z jego możliwościami i możemy wykorzystać to na 100%.

Często pytacie czy pomagam na sesjach się ustawić. Odpowiedź jest zawsze jedna – oczywiście, że tak. Wiem, że początkowy stres podczas zdjęć sprawia, że macie blokadę, wstydzicie się i nie do końca wiecie co zrobić. Dlatego też już na samym początku sesji pokazuje Wam jak się ustawić, pomagam Wam się otworzyć i stworzyć trochę prywatności dla Was by wydobyć emocje. Jednak nie jest to tak, że odgrywamy tylko rozrysowane pozy. Uwierzcie mi, że po kilku chwilach nabierzecie odwagi i śmiałości, oraz emocje wezmę górę. Wtedy pojawi się magia i zaczną tworzyć się kadry pełne miłości.

Obejrzycie sesje ślubną Basi i Piotr, która działa się w Arkadii ale kilka ostatnich kadrów stworzyliśmy w mało oczywistym miejscu 🙂

Dajcie znać jam Wam się podoba.

Bukiet i kapelusz na zdjęciach pochodzą z mojej kolekcji i możecie je wykorzystać podczas swojej sesji zdjęciowej.