Ślub Boho | Sesja ślubna | Dom w Przepitkach

Ślub boho to klimat bardzo bliski mojemu sercu. Uwielbiam kwiaty, koronki i lekkość, która jest nieodłącznym elementem tego stylu. Przy realizacji tej sesji wszystko nam zagrało. Jednak muszę Wam się przyznać, że wielu ludzi brało udział w tej sesji i to dzięki nim osiągnęliśmy taki efekt. Chciałam Wam bardzo pokazać tą sesję, żebyście mogli zobaczyć jak wielkie znaczenie ma odpowiednie przygotowanie się do zdjęć. Dobrze dobrana stylizacja uzupełniona profesjonalnym makijażem i pięknymi kwiatami – to daje nam możliwość stworzenie niepowtarzalnego klimatu.

Sesja, którą tu zobaczycie wykonana jest jesienią – ta pora roku daje nam magiczne słońce. Mimo, iż jest chłodno, czasem nawet zimno to z całego serca namawiam Was do realizowania w tym czasie sesji. To, jakie światło możemy uzyskać jesienią jest nie do powtórzenia żadną inną porą roku 🙂

Ta sesja jest przekrojem różnych możliwości. Przy jej realizacji użyliśmy kilku “pomocy”, a nawet rac dymnych, które dodały nie powtarzalnego klimatu. Jednak jak zobaczycie na samym początku i bez dodatkowych, a jedynie z odpowiednio przygotowaną stylizacją sesja może być piękną.

Bardzo mnie cieszy, że sesja “ślub boho” (jak ją nazwałam) wyszła nam tak emocjonalnie. Jak na dłoni widać wielką miłość, która jest między parą. Kochani to w dużej mierze zasługa właśnie tej pary Piotrka i Weroniki. Nie bali się przed nami otworzyć, a także nie bali się okazywać sobie emocji i pozwolili nam zbliżyć się do nich. Jestem im wdzięczna za ten czas. To między innymi oni otworzyli we mnie nowe pokłady emocji oraz otworzyli nieznaną mi do tej pory wrażliwość, która siedziała gdzieś zamknięta w mojej głowie. Wierzę, że to doświadczenie przełoży się na nasze sesje i będę mogła jeszcze lepiej z Wami pracować, a także dać Wam z siebie jeszcze więcej.

A teraz zapraszam Was już do oglądania naszej sesji. Przedstawię Wam jeszcze tylko osoby, firmy, które wzięły udział w tej sesji zdjęciowej.

Współorganizatorzy sesji ślub boho:

Organizacja i zamysł – Ewelina Zięba

Miejsce – Dom w Przepitkach

Kwiaty – Kwiatoczułe

Papeteria – Decoris wedding colection

Suknia – Stachowska pracownia

Modele – Weronika i Piotr Stawcy

ślub boho