sesja narzeczeńska w lesie

Zakochać się w lesie | Sesja narzeczeńska w lesie | Las w Warszawie

Sesja narzeczeńska w lesie czyli jak znaleźć naturę w Warszawie.

Z Pauliną i Łukaszem planowaliśmy sesję zdjęciową w okresie świątecznym. Niestety Warszawa śniegiem nas nie rozpieszczała i trochę nam się termin przesunął. Skończyło się na sesji zdjęciowej w lesie.

Przyznam Wam, że maila od Pauliny czytałam ze wzruszeniem, zresztą sami zobaczcie co Paulina napisała o nich „Nazywamy się Paulina i Łukasz. Ja (Paulina) mam 23 lata, Łukasz jest ode mnie dwa lata starszy. Zbliżające się święta to dla nas wyjątkowy czas. To pierwsze święta, które spędzimy razem. Na co dzień wszystkie problemy staramy się rozwiązywać uśmiechem, bo to najlepsze lekarstwo na wszelkie smutki. Łukasz jest ratownikiem medycznym. Takim moim prywatnym superbohaterem, rycerzem w zakrwawionej zbroi, który robi wszystko by nikt nie rozpoznał w nim bohatera… Podziwiam go na każdym kroku. Ostatecznie piszę tego maila sama, gdy Łukasz jest w pracy i ratuje kolejne ludzkie życie.

Zdjęcia są dla nas bardzo ważne. Przypominają nam o cudownych chwilach, które razem spędzamy. O tym, że po burzy wychodzi słońce, że nawet, gdy cały świat się wali, to przecież wszystko jest dobrze bo mamy siebie”.

Wzruszające prawda? Ja zakochałam się w nich od razu. Wiedziałam, że musimy wykonać bardzo naturalną sesję ponieważ oni są mega naturalni i prawdziwi. Ich emocje, miłość – wszystko co pokazali na sesji było prawdziwe.

Z resztą co będę Wam opisywać. Sami zobaczcie jak oni się kochają.

Pozostałe sesje tu