fbpx

Strefa Pary Młodej

 

Jeszcze raz dziękuję za zaufanie! 

Cieszę, że mogłam ten dzień spędzić razem z Wami. Dziękuję za możliwość oglądania Waszych emocji oraz uczucia, które między Wami jest. Przyjęcie było pięknie, a Wy cudowni.

 


Cudowne chwile zatrzymane dla Was…
Jak wiecie w swojej fotografii cenię szczerość, naturalność i prawdziwe uczucie. Właśnie takie chwile z waszego wyjątkowego dnia zatrzymałam dla Was na zdjęciach. Mam nadzieję, że oglądając reportaż przypomnicie sobie romantyczne, pełne wzruszeń sytuacje które Wam towarzyszyły, a może nawet zauważycie te, których wcześniej nie dostrzegliście.


Zdjęcia, muzyka, wasze emocje – skrót Waszego dnia

Wasz Reportaż Ślubny na moim blogu!

Fotografia Ślubna Warszawa

Cieszę się, że Was poznałam i mogłam wyróżnić Waszą historię na moim blogu. Znajdziecie tu wyselekcjonowane zdjęcia z Waszego dnia, które najbardziej wpadły mi w oko. Śmiało dzielcie się tym blogiem z Waszymi znajomymi i rodziną. Zapraszam!

  

 


A TAK BYŁO NA WASZYM WESELU!

Czas byście mogli zobaczyć wszystkie zdjęcia z Waszego wyjątkowego dnia Ślubu. Przeżyjcie na nowo te momenty – przedstawiam Wam główną galerię z Waszego dnia.

 

 

To jeszcze nie koniec!

Jeśli uwielbiacie Wasz ślub to warto zadbać o Wasze wspomnienia dla Was i bliskich. Możliwość prezentacji zdjęć w albumie nadaje im ponadczasowego wymiaru. Ile razy zdarzyło się, że byliście u znajomych i chcieliście obejrzeć zdjęcia z jakiegoś wydarzenia, ale niestety nie mieli wydruków? Zadbajcie o swoich najbliższych, o rodziców i podarujcie im piękny album by mogli dzielić się Waszymi wspomnieniami z innymi.

 


 


Sesja plenerowa

 

O sesji plenerowej mogłabym pisać wiele, dzięki niej możecie stworzyć piękną historię na Waszych zdjęciach. Wydarzyć się ona może w najdziwniejszych, najpiękniejszych zakątkach świata – zarówno blisko jak i daleko od domu. To sesja, która może ozdobić wnętrza Waszego wspólnego domu. Pamiątka, która zostaje z Wami na lata i do której często będziecie wracać! Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na sesję to jest właśnie moment by o niej pomyśleć!

 

 

 

 

 


Kilka słów od Was dla mnie…

Cały czas staram się dążyć do osiągania coraz wyższego poziomu i zapewniania moim parom jak najlepszej jakości mojej pracy. Dlatego proszę Was byście pomogli mi doskonalić się dla Was i dla kolejnych par. Zapraszam Was do krótkiej ankiety