hotel-czarny-staw-sesja-slubna-w-polu

Hotel Czarny Staw | Monika i Tomek | Łódź

Hotel Czarny Staw – idealne miejsce na eleganckie przyjęcie ślubne

Czarny Staw to kompleks konferencyjno-bankietowy, który w swoim składzie posiada: trzygwiazdkowy i bardzo komfortowy Hotel Czarny Staw, wyjątkową Restaurację Czarny Staw oraz chatę grillową o wdzięcznej nazwie Kurnik.

Ponad 4 hektary terenów zielonych – idealnych do organizacji imprez plenerowych nawet dla 500 osób.

Ślub Kościelny w Łodzi z warszawskim fotografem ślubnym

Reportaż ślubny daje zawsze ogrom emocji. Nie da się wszystkiego przewidzieć i zawsze zdarzy się coś, co jest w stanie nas zaskoczyć. Trzeba przyznać, że jesteśmy fotografami stolicy, większość naszych ślubów to Warszawa i jej okolice – tak przynajmniej było do tej pory. Ten rok jest dla nas niesamowicie zaskakujący. Wydarzyło się wiele niecodziennych ślubów, co jednoznacznie wynikało z panującej sytuacji w kraju. Dodatkowo większość ślubów mamy poza Warszawą. Dziś zobaczycie ślub z pięknego kościoła w Łodzi. Jest jeden z piękniejszych i bardzo doświetlonych kościołów w jakich przyszło nam pracować. Fantastyczny ksiądz i piękna oprawa tego miejsca sprawiły, że przyjemnie się wykonywało zdjęcia i działa się tam magia.

Eleganckie wesele w sali brylantowej w Hotelu Czarny Staw

Na przyjęcie weselne zabierzemy Was do Hotelu Czarny Staw w Aleksandrowie Łódzkim. Ten hotel to brylant, piękny klimat sali, cudne oświetlenie, piękne obszary zielone, które dawały wiele możliwości wykonania sesji z parą młodą. Dodatkowo dzięki pięknej pogodzie śmiało można było raczyć się prosecco siedząc na zewnątrz na kocu czy hamaku. Sala przystrojona była ze smakiem i stylem. Bez przepychu, z piękną elegancją i delikatnością.

Jeśli nie macie miejsca na swoje wesele, to rozważcie tą lokalizację – mówią Wam to fotografowie z Warszawy ?

O miłości słów kilka

O miłości można mówić dużo… Gdy dwoje ludzi postanawia się pobrać to pewne, że się kochają. Powiem Wam, że uwielbiamy słuchać historii miłosnych naszych par. Nie inaczej było tym razem, po tej dwójce widać miłość z odległości setek kilometrów. Monika szybko poczuła, że to jest to, że to właśnie ten mężczyzna i chyba nie skłamię jeśli powiem, że po 2 miesiącach powiedziała swoje przyjaciółce Magdzie, że jeśli Tomek się oświadczy to Magda zostanie świadkową ? 

Jak Monika powiedziała, tak się stało. Tomek długo się nie zastanawiał i Magda towarzyszyła Parze Młodej w tym wyjątkowym dniu. Ale muszę powiedzieć Wam coś o przyjaźni. Bo przecież ona jest tak ważna w naszym życiu. Nasza Panna Młoda Monika i jej najlepsza przyjaciółka Magda wspierają się, płaczą razem, śmieją się, zdobywają świat już od 10 lat. Właśnie tyle czasu trwa ich przyjaźń ? Brawo dla tych Pań!

Hotel Czarny Staw | Monika i Tomek | Łódź 107