słów wedding

Między Deskami | Marta i Tomasz | Olsztyn | Slow wedding

Między Deskami – świetne miejsce na wesele w typie slow wedding

Między deskami to sala weselna położona w Tomaszkowie w okolicy Olsztyna. Sala jest bezpośrednio nad jeziorem, z dostępem do molo oraz łódek. Otacza ją mnóstwo zieleni. Sala jest drewniana, idealnie wpisuje się w śluby boho oraz rustykalne. Jest to tak urokliwe miejsce, że nie potrzeba tam wymyślnych dekoracji. Przed wejściem do sali rozciąga się piękny taras z przygotowaną strefą wypoczynkową. Na gości czekają leżaki, krzesła, koce i mnóstwo roślinności. Każdy znajdzie tu przestrzeń dla siebie.

Ślub plenerowy | Fotograf z Warszawy

To, że uwielbiam śluby to rzecz wiadoma. Muszę Wam się jednak przyznać, że najbardziej kocham te plenerowe śluby, które nie są ograniczane żadnymi regułami. Uwielbiam gdy pary nadają swój własny rytm i charakter temu dniu. Ślub plenerowy jest pięknie wzbogacany przez naturalne światło dzienne, które nadaje barwy i klimatu. Dekoracji na tym ślubie wiele nie potrzeba, jednak zawsze warto wyróżnić miejsce gdzie będzie ślubowała para młoda. Zbudowanie małe konstrukcji z drewna, metalu, kwiatów czy innych dodatków pięknie wzbogaci zdjęcia i doda charaktery Waszemu miejscu. Pamiętajcie, że tych dodatków nie musi być wiele – róbcie tak by było to zgodne z Wami.

Slow wedding czyli wesele bez harmonogramu

Slow wedding to taki typ wesela, na którym nic nie trzeba. Goście mają przygotowane miejsce na gdzie mogą się zrelaksować czyli poza salą weselną są jakieś leżaki czy krzesełka. Dodatkowo zazwyczaj nie ma serwowanych dań ciepłych do stołu (poza pierwszym głównym daniem), takie podejście nie wymusza na gościach siadania do stołu o określonej porze. Często na tego typu weselu jest DJ, który świetnie sprawdza się również w roli konferansjera. Nie ma typowo weselnych zabaw, ale nie oznacza to, że goście siedzą tylko na zewnątrz. Zadaniem Dj jest sprawić by goście bawili się świetnie i wspominali jak najlepiej ten dzień. 

Między Deskami | Marta i Tomasz | Olsztyn | Slow wedding 106