Niesamowity ślub | Hotel Forma | Piła | Paula i Michał

Hotel Forma – to ciekawe miejsce na zorganizowanie swojego wesele, z tarasu mamy widok na stadion.

Hotel Forma, to miejsce, w którym można zorganizować ślub w każdym stylu, znajdziecie tam pyszne jedzenie i miłą obsługę. Na tarasie jest piękne miejsce do sesji, z widokiem na zachód słońca i niesamowity stadion.

W Hotelu jest też miejsce na nocleg dla gości, świetnie się sprawdzi jeśli macie wielu gości przyjezdnych.

Ślub Kościelny w Pile z warszawskim fotografem ślubnym

Reportaż ślubny daje zawsze ogrom emocji. Nie ma znaczenia w jakim mieście czy w jakiej wiosce odbywa się ceremonia. Nie ma dla nas znaczenia czy jest to ślub kościelny, cywilny, humanistyczny czy jeszcze inny. Najważniejsze by był on zgodny w Wami, wtedy dzieje się magia. Emocje jak tworzą się tego dnia są nie do opisania, dlatego staramy się byście mogli na zdjęciach odnaleźć to czego głowa nie zarejestrowała albo nie zapamiętała.

Eleganckie wesele w Hotelu Forma

Na przyjęcie weselne zabierzemy Was do Hotelu Forma w Pile. Ten hotel to ciekawe miejsce z wieloma możliwościami, piękne obszary zielone, które dawały wiele możliwości wykonania sesji z parą młodą, stadion na dole, który urozmaicił zdjęcia. Dodatkowo dzięki pięknej pogodzie śmiało można było raczyć się prosecco siedząc na zewnątrz na kocu czy hamaku. Sala przystrojona była ze smakiem i stylem. Bez przepychu, z piękną elegancją i delikatnością.