sesja ślubna w górach

Sesja ślubna w górach

Sesja ślubna w górach to jeden z naszych ulubionych motywów.

Góry- Są symbolem czegoś tajemniczego, wolnego. Uwielbiam to miejsce. Krajobraz, który każdego dnia wygląda inaczej. Spacerując po szlakach czuję spokój i niezależność. Widoki, które zapierają dech w piersiach. Wschody i zachody, które za każdym razem wyglądają inaczej. Unosząca się mgła,która nadaje tajemniczości danemu otoczeniu. Według mnie nie ma piękniejszej panoramy w Polsce.

Przedstawię dwa, które szczególnie zapadły mi w pamięci przez jedną sesję poślubną Agnieszki i Piotra. Jest to Rusinowa Polana i Dolina Kościeliska. Oba z tych miejsc mają coś niezwykłego w sobie. Ta bliskość z naturą piękny widok na szczyty górskie, olbrzymia przestrzeń, która daje nam swobodę i poczucie wolności to są emocje ciężkie do opisania. Pisząc to zamykam na chwile oczy i przypominam sobie tamte widoki i czuję tę wolność, o którą w tych czasach jest ciężko, ponieważ przez panującą pandemię czujemy się strasznie ograniczeni.
Ciekawym pomysłem aby wykorzystać te miejsca było zrobienie sesji poślubnej w górach. Agnieszka i Piotr zdecydowali się na taką scenerię. Będąc w takim otoczeniu czują się jakby to było ich miejsce na Ziemi. Robiąc te zdjęcia czułam jak oboje są szczęśliwi. Łączące ich uczucie-bliskość, szczęście, radość, pożądanie, które widać gołym okiem na każdej ujętej chwili aparatem. Przez to, że sama uwielbiam góry było mi bardzo łatwo utożsamić się z tą parą w jakim miejscu zrobić dobre zdjęcie, które idealnie odwzorowuje ich uczucia do siebie oraz w do której scenerii będą idealnie pasować co nada im niepowtarzalności. Te miejsca, które wybraliśmy wspólnie niosą za sobą wiele wspomnień i przygód, które mieliśmy podczas robienia tych zdjęć.
Podczas tej sesji poślubnej para zdecydowała się również uwiecznić swojego pupila. Przez to widać jak jest on dla nich ważny i że odgrywa on rolę członka rodziny.

Cieszę się, że mogę brać udział w takich sesjach, ponieważ wiem, że to jest wspaniała pamiątka dla każdego. Uwieczniając takie chwile w każdym wolnym momencie będą mogli usiąść razem i przeglądając album powspominać te widoki, przypomnieć sobie tamten czas, który nasuwa wiele emocji.

Poniżej sesja ślubna w górach – zostawcie komentarz jeśli Wam się podoba.

Chcecie taką sesję? Napiszcie